Numismatika - Sběratelství a numismatikaV této kategorii hledáte:
Do Bazaru - inzerce zdarma, bazar online
Sběratelství 

Numismatika (Sběratelství)


Sběratelství - numismatika, nakupte či prodejte své sběratelské kousky. Obrazy, porcelán a další sběratelské zboží.


Zobrazuji 1 až 15 z 6 inzerátů v kategorii Sběratelství
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 
Elektrikár Bratislava a okolie-NONSTOp v bazaru

opravy starých elektroinštalácií domov

[16. července 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Budov
Ústecký kraj
nabídka

10x
 

hledám osobu která umí zařídit přijetí na vš bez dokladů

[12. července 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Olomouc
poptávka

18x
 

Mince od antiky po současnost odkoupím hotově za katalogové ceny. Platné katalogy automaticky předkládám k nahlédnutí. Mohu přijet. Telefon 602 741 507.

[15. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Bystrc
Jihomoravský kraj
poptávka

44x
 

Mince od antiky po současnost odkoupím hotově za katalogové ceny. Není problém uhradit vaše cestovné. Platné katalogy automaticky předkládám k nahlédnutí. Telefon 602 741 507.

[9. února 2018]
Cena
dohodou

Lokalita
Brno-město
poptávka

493x
 
Mince v bazaru

Prodám různé mince ze světa. Cena dohodou. 604 432 685

[1. prosince 2017]
Cena
0

Lokalita
Vsetín
Zlínský kraj
nabídka

695x
 

BREXIT v minulých dnech všem naplno ukázal, jaké důležité je mít alespoň část svého majetku uloženého ve zlatě... Finanční trhy se otřásají. Naproti tomu si zlato nejenom, že udržuje stabilitu, ale jeho cena dokonce zásadně stoupla! Ještě stále věříte papírovým penězům? Moudří, chytří a zodpovědní lidé už dávno ne... Prosperující česko-americká společnost ZLATÁ REZERVA s.r.o. vám nabízí investiční zlato (v celé EU osvobozené od DPH) - investič...

[28. června 2016]
Cena
500

Lokalita
Praha-město
nabídka

1369x

<< 1  >>
 
 
© 2007-2019 Inzerce, Bazar Numismatika. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzerce | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů v systému Do Bazaru. Jakékoliv kopírování nebo jiné využívání obsahu inzerce Do Bazaru je zakázáno bez souhlasu provozovatele.

Do Bazaru hledáte také pod spojením inzerce zdarma na internetu. Dále také zájemci o automobily hledají inzerce aut všeho druhu. Maminky i tatínci hledají pro své děti mimibazar plný dětského oblečení i hraček. Fauna inzerce je zase určena všem milovníkům zvířat. Můžete zde inzerovat veškerá zvířata. Pro milovníky rychlých strojů a veteránů je určena česká motoinzerce (moto bazar) kde nakoupíte nové i ojeté motorky nebo jejich příslušenství. Náš bazar je určen pro širokou veřejnost, kdy soukromá inzerce a také z části komerční inzerce jsou zdarma. Máte možnost přidávat fotografie k Vašim inzerátům nebo je zviditelňovat pomocí SMS zpráv. Náš bazar můžete navštívit i přes internetovou adresu ebazoš kdy Vás přesměrujeme do našeho bazaru a naleznete tak u nás inzeráty zdarma. Staňte se také našim fanouškem na facebooku a získávejte výhody pro fanoušky profilu.

Slovenská verze inzercie Naše slovenská verze Bazár - inzercia zdarma, navštivte ji také.
1.11