Ostatní - Sběratelství a numismatikaV této kategorii hledáte:
Do Bazaru - inzerce zdarma, bazar online
Sběratelství 

Ostatní (Sběratelství)


Sběratelství - numismatika, nakupte či prodejte své sběratelské kousky. Obrazy, porcelán a další sběratelské zboží.


Zobrazuji 1 až 15 z 64 inzerátů v kategorii Sběratelství
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 

Nabízím prodej maturitních vysvědčení, výučních listů a diplomů. Nově také 2019 s QR kódem. Pouze originální tiskopisy SEVT prava razitka, včetně ověření na dané škole - 100% neprůstřelné. Rychlé vyřízení 100% diskrétnost, ověřitelnost a legálnost. Žádné platby předem. Pro kompletní nabídku, informace a ceník služeb se prosím obraťte na kontaktní email. Odpovídám do 48 hodin, je možné, že email najdete v poště jako SPAM. Platné do smazání.

[16. července 2019]
Cena
12 000

Lokalita
Praha-město
nabídka

23x
 

Zajistím MV maturitní vysvědčení ; VL výuční list ; Diplom ; žádné zálohy a platby předem, osobní předání. Více v odpovědi na tento inzerát.

[14. července 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

42x
 

Sprostředkuji maturitní vysvědčení, výuční list čí vysokoškoslký diplom. 100 procentní důvěra a spolehlivost. Kvalitní práce zaručena. Info na email.

[20. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Cech Svatého Víta
Karlovarský kraj
nabídka

217x
 

Nabízím sprostředkování a vyhotovení maturitního vysvědčení, výučního listu či vysokoškolského diplomu. 100% ověřitelné a neprůstřelné na dané škole dle výběru a možností či přání klienta. Rychlé, bezpečné a seriozní jednání zaručeno. Vice informací sdělím po zkontaktovaní na emailovou adresu.

[20. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

114x
 

Nabízím vyhotovení maturitního vysvědčení, výučního listu či vysokoškolského diplomu. 100% ověřitelné a neprůstřelné na dané škole dle výběru a možností. Rychlé, bezpečné a seriozní jednání zaručeno. Vice informací sdělím po zkontaktovaní na emailovou adresu.

[18. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

106x
 

Nabízím sprostředkování a vyhotovení maturity, výučního listu či vysokoškolského titulu. 100% ověřitelné a neprůstřelné na dané škole dle výběru Rychlé, bezpečné a seriozní jednání. Vice informací sdělím po zkontaktovaní na email.

[18. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

84x
 

Nabízím prodej maturitních vysvědčení, výučních listů a diplomů. Nově také 2019 s QR kódem. Pouze originální tiskopisy SEVT včetně ověření na dané škole - 100% neprůstřelné. Rychlé vyřízení 100% diskrétnost, ověřitelnost a legálnost. Žádné platby předem. Pro kompletní nabídku, informace a ceník služeb se prosím obraťte na kontaktní email. Odpovídám do 48 hodin, je možné, že email najdete v poště jako SPAM. Platné do smazání.

[11. května 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

389x
 

Dobrý den, nabízím k dispozici maturitní vysvědčení, Vysokoškolské diplomy a výuční listy. Vše bez plateb předem. 2019 a starší. Poskytujeme férové jednání a profesionální práci. Pro více informací se obraťte na email s požadavkem. Budou vám zaslány informace, ceny, ukázky prací pro ověření kvality. Záruka vrácení peněz. Více informací tedy prosím na kontaktní email, doba odpovědi do 6 hodin. Děkuji

[26. dubna 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

409x
 

VŠ diplom,vysvědčení. Mohu zajistit vysokoškolský diplom,maturitní vysvědčení,výuční list se všemi náležitostmi v oboru a ověřením,záruku OSOBNÍM PŘEDÁNÍM z ruky do ruky.Diskrétnost v jednání garantuji ale také požaduji.

[29. března 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

454x
 

Nabízím k vyhotovení: Důležité upozornění - NEPOŽADUJI PLATBY ANI ZÁLOHY PŘEDEM. Vše až po zkontrolování a odevzdání práce. Vysokoškolské diplomy (2019 a starší) Maturitní vysvědčení (2019 a starší) Výuční listy (2019 a starší) Diplomy jsou včetně diploma supplement ,státní závěrečné zkoušky a notářské ověření ohledně pravosti.

[21. března 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

526x
 

Nabízím sbírku žárovek - asi 1000ks.Dále různý elektromateriál - vypínače,relátka,kondenzátory a další.

[20. března 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Nové Město nad Metují
Královehradecký kraj
nabídka

146x
 

Nabízím k vyhotovení: Důležité upozornění - NEPOŽADUJI PLATBY ANI ZÁLOHY PŘEDEM. Vše až po zkontrolování a odevzdání práce. Vysokoškolské diplomy (2019 a starší) Maturitní vysvědčení (2019 a starší) Výuční listy (2019 a starší) Diplomy jsou včetně diploma supplement a vše náležitostí. K dokumentům je možné objednat i notářské ověření ohledně pravosti. Způsoby komunikace: do svého mobilu či pc si stáhněte aplikaci "Wic...

[14. března 2019]
Cena
1

Lokalita
Praha-město
nabídka

494x
 

Mohu zajistit vysokoškolský diplom,maturitní vysvědčení,výuční list se všemi náležitostmi potvrzené kompetence plus závěrečné vysvědčení v oboru s ověřenou vidimaci, předání je osobně a vše si tak můžete zkontrolovat.Diskrétnost v jednání garantuji ale také požaduji

[9. března 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

372x
 

VŠ diplom,vysvědčení. Mohu zajistit vysokoškolský diplom,maturitní vysvědčení,výuční list se všemi náležitostmi potvrzené kompetence plus závěrečné vysvědčení v oboru s ověřenou vidimaci, předání je osobně a vše si tak můžete zkontrolovat.Diskrétnost v jednání garantuji ale také požaduji.

[25. února 2019]
Cena
nerozhoduje

Lokalita
Praha-město
nabídka

413x
 

PRODEJ ZBIRKY 150KS ACHATU-6200,-KC , 11KS INDICKICH ZEOLITU-CENA 2600,-KC

[15. února 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Křenovice
Jihomoravský kraj
nabídka

176x

<< 1 2 3 4 5  +1> >>
 
 
© 2007-2019 Inzerce, Bazar Ostatní. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzerce | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů v systému Do Bazaru. Jakékoliv kopírování nebo jiné využívání obsahu inzerce Do Bazaru je zakázáno bez souhlasu provozovatele.

Do Bazaru hledáte také pod spojením inzerce zdarma na internetu. Dále také zájemci o automobily hledají inzerce aut všeho druhu. Maminky i tatínci hledají pro své děti mimibazar plný dětského oblečení i hraček. Fauna inzerce je zase určena všem milovníkům zvířat. Můžete zde inzerovat veškerá zvířata. Pro milovníky rychlých strojů a veteránů je určena česká motoinzerce (moto bazar) kde nakoupíte nové i ojeté motorky nebo jejich příslušenství. Náš bazar je určen pro širokou veřejnost, kdy soukromá inzerce a také z části komerční inzerce jsou zdarma. Máte možnost přidávat fotografie k Vašim inzerátům nebo je zviditelňovat pomocí SMS zpráv. Náš bazar můžete navštívit i přes internetovou adresu ebazoš kdy Vás přesměrujeme do našeho bazaru a naleznete tak u nás inzeráty zdarma. Staňte se také našim fanouškem na facebooku a získávejte výhody pro fanoušky profilu.

Slovenská verze inzercie Naše slovenská verze Bazár - inzercia zdarma, navštivte ji také.
1.14